Deník 3. prosince 2012

3. prosince 2012 v 18:27 | NattyQ |  Diary
Tyjo lidi, asi chcípnu. Jsem hrozně unavená, něco na mě asi leze (myslím tím nějakou nemoc, né že na mě NĚKDO leze, jak si nesprávně myslela moje kámoška...)No, dneska se to dalo ve škole přežít. Zdůrazňuji dalo se přežít. To znamená nuda. Nejdřív jsme měli češtinu, ta je ok, docela mi jde. Pak příroďák, to byl děs, taky matika♥, fyzika♥ a děják. No a nakonec odpoledka a psaní všemi deseti-jediný světlý bod dne.... (PS ty srdíčka jsou tam IRONICKY :P)Odpoledka byla v pohodě, připojila jsem se ke svému klukovy s jeho kámošem(debilem) a šli jsme do Alberta(to je obchod), že si koupíme třeba brambůrky nebo tak. No, teď se doma koušu nudou, tak jsem se přihlásila na Alíka (NattyQ, napište mi :)) a na MyFantasticPark a MyFreeZoo (Nutty+Wii)
OmG. Za chvíli se zase přiřítí magormatka a bude celá upocená a začne se mě ptát na pitomé otázky. Copa bylo ve škole? Co je novýho? atd atd... Mě by jenom zajímalo, na co jí to je, když to hned zas z hlavy vypustí.
No, třetí světlý bod dne bylo to, že při dějepisu učitel říkal, že v gotice měli rádi hubené holky, ale v baroku tlusté. No tak jsem řekla, že by jim naše třídní mohla stát vzorem... No není nad upřímnost! :D Ona je takového typu "pneumatika", "sumo zápasník" nebo třeba "airbag". Jako vy, tlustší lidé, neberte si to osobně, to není nic proti Vám, to je jen proti třídní, která k tomu ještě nosí takové sexy oblečky, i když jí je asi 150 let. No nosí třeba široké kalhoty, vlasy sestříhané na "bobíka" a k tomu "tričko" s přírodními vzory a kožešinami s prapodivnými volánky. 21.století ani Bravo jí asi nic neříkají :DD
No, končím, matka se valíííí :´(
Čágo :**
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama