Prosinec 2012

Veselý silvestr :/

31. prosince 2012 v 13:30 | NattyQ |  Diary
Ahoj všichni. No, určitě všichni víte, že dneska je silvestr. Já si ho strašně užiju. Naši jdou i se ségrou a jejím "novým" klukem ke strejdovi, kde bude bratranec s kapelou hrát. No a já si to skvěle užiju u babičky. Hurá. Už se děsně těším. Bude to zábavné stejně tak jako pozorovat hovnivály. Měla jsem jet ke kámošce, ale nakonec jsem nemocná. V sobotu večer mě začalo bolet za krkem, tak jsem si myslela že jsem si ho přeležela nebo tak. No nic, řekla jsem to mamce a ona že se uvidí. V noci jsem tři hodiny nespala, prostě hrůza, bolelo to jako čert. Tak jsme odpoledne jeli do nemocnice, tam mi dali ten límec a řekli, že to asi budou zvětšený uzliny. Každopádně to pořád bolí, tak jsem to spaní u kámošky musela zrušit. A štve mě to. No nic, aspoň uvidím Partičku xD
Tak já půjdu, pomáhám mamce s chlebíčkama a tak.
Tak čus, uvidíme se až příští rok... xD

Wánoce x)

25. prosince 2012 v 12:27 | NattyQ |  Diary
Ahoj všichni!! Jak jistě víte, včera byli Vánoce. Já jsem si je užila s rodičema a se ségrou, jako vždycky. Můj chameleon slavil 1. Vánoce, byla z toho celá mimo, ani vylézt z terárka nechtěla, tak jsem si jí vyndala jenom na chvíli. Nasadit jí vánoční čepičku se ale nepodařilo xD
No, abych to schrnula, dostala jsem knížku, 8GB paměťovku, spoustu oblečení(vestu, tričko, tepláky, ...)
Je to trošku blbý, ale nějak si nemůžu vzpomenout xD
Jinak dneska ještě přijede normální babička, ta mi dá určitě nějakou knížku nebo něco takového, a asi o víkendu přijede ta švihlá, co mi dává plyšáky a podobný debiloviny, jako by mi bylo pět a říká mi princezno. Z tý by se jeden už i zabil, fakt. Znáte člověka, kterej se dokáže hádat tři dny v kuse o jedné věci, do které mu je uplný ho... houby a ještě dokáže všechny vytočit?? Já jo. Babi tohle všechno dokáže.. To způsobilo to, že jsem se před ní schovávala. A to nebyla hra.
Mějte se hezky, užijte si zbytek vánoc a ahoj x)

Deník 11.prosince 2012

11. prosince 2012 v 13:51 | NattyQ |  Diary
Ahoj x)
Tyjo, upřímně, dneska byl docela dobrej den. Možná to taky trochu ovlivnila tahle Milka, ale to je jedno xD
No, moc sme se neučili, měli jsme jen pět hodin, z toho jednu jsme si povídali o lyžáku a dvě jsme se koukali na filmy - jeden o rytířích (nuda - zabíjela jsem kámoše) a pak na Scary Movie 4 (to už bylo lepší, ale pořád jsem ho zabíjela papírkama)
Mno, teď jsem doma, táta nemůže vyjet do kopce autem, tak nasazuje řetězi, mamka je ve škole(v práci), Amuše lítá po terárku, ségra dneska ani nepřijede domů, takže mám klid sníst si tu čokoládu(až na Amy)
Já už zase půjdu, mám nějaký vomatlaný ruce
Ciao

Deník 3. prosince 2012

3. prosince 2012 v 18:27 | NattyQ |  Diary
Tyjo lidi, asi chcípnu. Jsem hrozně unavená, něco na mě asi leze (myslím tím nějakou nemoc, né že na mě NĚKDO leze, jak si nesprávně myslela moje kámoška...)No, dneska se to dalo ve škole přežít. Zdůrazňuji dalo se přežít. To znamená nuda. Nejdřív jsme měli češtinu, ta je ok, docela mi jde. Pak příroďák, to byl děs, taky matika♥, fyzika♥ a děják. No a nakonec odpoledka a psaní všemi deseti-jediný světlý bod dne.... (PS ty srdíčka jsou tam IRONICKY :P)Odpoledka byla v pohodě, připojila jsem se ke svému klukovy s jeho kámošem(debilem) a šli jsme do Alberta(to je obchod), že si koupíme třeba brambůrky nebo tak. No, teď se doma koušu nudou, tak jsem se přihlásila na Alíka (NattyQ, napište mi :)) a na MyFantasticPark a MyFreeZoo (Nutty+Wii)
OmG. Za chvíli se zase přiřítí magormatka a bude celá upocená a začne se mě ptát na pitomé otázky. Copa bylo ve škole? Co je novýho? atd atd... Mě by jenom zajímalo, na co jí to je, když to hned zas z hlavy vypustí.
No, třetí světlý bod dne bylo to, že při dějepisu učitel říkal, že v gotice měli rádi hubené holky, ale v baroku tlusté. No tak jsem řekla, že by jim naše třídní mohla stát vzorem... No není nad upřímnost! :D Ona je takového typu "pneumatika", "sumo zápasník" nebo třeba "airbag". Jako vy, tlustší lidé, neberte si to osobně, to není nic proti Vám, to je jen proti třídní, která k tomu ještě nosí takové sexy oblečky, i když jí je asi 150 let. No nosí třeba široké kalhoty, vlasy sestříhané na "bobíka" a k tomu "tričko" s přírodními vzory a kožešinami s prapodivnými volánky. 21.století ani Bravo jí asi nic neříkají :DD
No, končím, matka se valíííí :´(
Čágo :**