Listopad 2012

My Day :))

27. listopadu 2012 v 18:03 | NattyQ |  Me
Ahojky! Tak co dnes ve škole?? Já docela ok, až na pár blbých známek.... Protože se mi ozvala jedna holčina, že by jí zajímalo, jak vypadá Můj den, jako co obyčejně dělám, a tak. Pokusím se z toho vytvořit smysluplný (aspoň trochu) článek..
6:35
Zvoní mi budík na mobilu. Ale většinou nevstávám, někdy se asi nevzbudím. Většinou, když dlouho nejdu do obýváku, přijde taťka, a začne se mnou třást. Když se vyhrabu, je tak 6:45. Jdu se teda nasnídat. Mám skoro každý den něco jiného, třeba štrúdl, sušenky, nebo chleba a tak. Když se najím a vypiju čaj, tak si jdu čistit zuby apod. Když i to je hotové, udělám takové ty věci jako vypláchnutí pusy ústní vodou atd... Teď jdu do svého pokoje si vybrat, co si vezmu na sebe. Je asi tak 7:10 když jsem oblečená a potom jdu nakrmit chameleona. Taky si jdu ještě učesat vlasy. Tak v 7:25 s mamkou odjíždíme. Ve škole jsme asi o 10 minut dýl, tudíž v 7:35. Pět minut čekám a pak vcházím do mučírny. Mířím hned do šatny a z šatny rovnou do třídy, kde se ještě stíhám postarat o svého Poua na mobilu, taky rybičky v mobilu ještě krmím. Pokecám s kámoškou, a začíná hodina. Když škola končí, buď v půl druhé, v jednu nebo ve čtvrt na čtyři, jdu na oběd. Z oběda mířím k mamině, nebo ještě k ségře do práce. Potom zas jedu s mamkou domů, nebo někdy i s taťkou, ale někdy mám ještě balet a taky si dělám výlety busem za sestřenkou, taky někdy vyrážím s kámoškami. To jsou ty vyjímky, ale jinak jezdím pravidelně. Doma se najím, pak se "učím" a nakonec krmím chameleona. Ve 20:00 se koukám na telku a spát chodím tak kolem jedenácté, to si ale ještě v posteli píšu se svým klukem... :)
Tak takhle nějak vypadá můj den. Co ten Váš?? Zveřejněte ho taky na svém blogu! :))
Čaukyy

SBéčka :))

26. listopadu 2012 v 18:00 | NattyQ |  SB
Ahoj, no tak jsem si řekla, že dnes hned začnu s přátelstvím. Jojo, já vím, je to dost narychlo, ale tak ... :)
Přezdívka nebo jméno:
Věk:
Blog/E-mail:


Pravidla pro SBéčka:
Obíhejte kdy chcete, ale později Vás můžu smazat :)
Pište si tu klidně sprostě, ale to letíte hnedka :)
Budete mít můj blog v menu-jako já ten váš :)

Později kdyžtak přidám, zatím pro představu stačí :))
Aloha lidi!!:D

Welcome ... !! :*

26. listopadu 2012 v 17:52 | NattyQ |  Me
Čauky ... ! :)
Wítej na mém nowém blogu nattyq.blog.cz
Proč se jmenuje zrovna takhle? nattyq??
No, jmenuje se tak, protože se jmenuji Naty. Z toho jsem si vymyslela přezdívku Nutty, a z toho Natty. A protože byla už obsazená, je z toho NattyQ(čte se to nějak jako Natýk nebo nějka tak :D)
Když o mě budete chtít něco vědět, napiště si, nebo se koukněte do profilu, za pár dní se tam objeví :))
Zatím ahoj :**